Vezměte i vy děti na laser game

Pokud jsou vaše děti malé, vybíráte pro nich spíše klidné a hravé prostředí, které jejich zvědavost a potřeby dokáže uspokojit tak, aby na konci dne spokojeně usnuly. Čím jsou ovšem děti starší, vyžadují rozptýlení, zábavu, akční aktivity a prostředí, které nepřipomíná dětské hřiště nebo zábavní park, který už ze všech stran dobře znají.
Jestli i vy máte doma dorůstající děti v pubertálním věku, je nejvyšší čas na to – vzít jich s sebou na laser game lazerfunpraha.cz, kterou si jako rodina užijete bez toho, aby byl někdo z vás zklamaný.
Pozvěte i širší část rodinných příslušníků a pusťte se do boje o prvenství s laserovou zbraní v ruce, která nikomu z vás neublíží.skupina-mensi

Děti ocení, že na nich berete ohled

Jako rodiče dobře víte, že není snadné upoutat pozornost vašich dětí, které mají odlišné představy na zábavu než vy. Držte s nimi ovšem krok a přiveďte jich do Lazerfun, kde si můžete zahrát jednu z velké nabídky her, při které o nudu nezakopnete.
V nabídce si můžete zvolit jednu ze dvou arén, ve které se pustíte do souboje o to, kdo je šikovnějším a více náruživým hráčem. Her je celkem 11 a jejich úrovně se dělí dle schopností, které s laser game máte – od začátečníka až po pokročilého.lasergame_aztec01

V arénách si přijde na své každý hráč

Jestli se rozhodnete pro arénu, jakou je Labyrint, neváhejte si s sebou vzít větší skupinu hráčů, která je pro ni stvořená. Získáte nejen dostatek prostoru a více možností k tomu, jak se zabavit, ale i větší zážitek ze hry, kdy budete muset být pořád v pohybu a vyhýbat se zásahům.

  • Jedná se o bludiště, které je zahalené do tmy v doprovodu neonového osvětlení.

Menší arénou jsou Aztécké chrámy. Na rozdíl od Labyrintu se však její prostor situuje i do venkovního prostředí, kde si můžete vyzkoušet hru v takzvané džungli.

  • Mnoho šikovně schovaných h úkrytů a historický design vás přesvědčí o tom, že není o nic horší prožít hru i v menší aréně.

Udělejte si rodinný den dle přání vašich dětí – a tedy moderně i díky hře, jakou je laser game a vaše děti vám tento skvělý nápad nikdy nezapomenou.