Ubytování na Bukově hoře

Apartmány, nacházející se pár metrů od horského resortu Buková hora, nabízí dokonalé zázemí pro Vaší dovolenou a relax, kde si užijete velkou zábavu. Pokud si svoji dovolenou chcete užít v zimě, tak Vám Skibukovka nabídne 5 sjezdových tratí, které vedou na Bukovou horu. Zároveň moderní areál Červená voda se spojuje s tradičním resortem Čejkovice, na které Vám postačí pouze jeden ski pas. Díky umístění areálu si nejen užijete krásný výhled na okolní krajinu, ale i na samotnou horu. V létě naopak můžete podniknout spoustu výletu do okolí a navštívit například nedaleké polské město Klodzko, nebo vodní elektrárnu Dlouhé Stráně.

horský srub

Pokud ovšem vyhledáváte dobrodružství a adrenalin, můžete navštívit nedalekou rozhlednu Křížovou horu, nebo přehradu Pastviny. A jestli si chcete odpočinout, tak si jistě užijete atmosféru v nedalekých termálech Velké Losiny, kde se můžete nechat hýčkat léčivou vodou a odpočívat se svou rodinou, či přáteli. Na výběr máte z několika druhu apartmánů, pokud cestujete v hojném počtu, můžete využít apartmán 3+kk, jenž nabízí kompletně vybavenou kuchyň, vlastní sociální zařízení, venkovní terasu a 7 lůžek ve 2 ložnicích + 1 přistýlku. A pokud si chcete tuto dovolenou užít jen se svojí polovičkou, či v menší skupince osob, můžete využít apartmán 2+kk, kde se budete cítit jako doma, jen s tím rozdílem, že si zde můžete plnými doušky vychutnat okolní přírodu.

ubytování na horách

Tento apartmán taktéž nabízí kuchyň, vlastní sociální zařízení, balkón s úžasným výhledem a 4 lůžka s možností přistýlky. V resortu můžete navštívit bar, aquapark, nebo lyžárnu. Každý apartmán obsahuje TV, rádio, klimatizaci, či topení. V celém hotelu je dostupné bezdrátové internetové připojení. Na závěr bych chtěl dodat, že se nedaleko apartmánu nachází horský resort Dolní Morava, který je turisty velmi oblíbený a právě díky své oblíbenosti bývá kapacitně velmi často naplněn. Nabízíme ubytování červená voda Hpapartmany.cz v klidné lokalitě s příjemnými cenami a poměrně dobrou dostupností, takže se zde není problém ubytovat celoročně.