Nový domov za pěkné peníze


Na dnešním trhu s nemovitostmi je jen málo příležitostí pro středně a nízkopříjmové rodiny najít si bydlení, které by alespoň jakž takž odpovídalo jejich představám. I panelákové byty jsou v mnoha lokalitách poměrně hodně drahé, nemluvě o rodinných domcích, které stojí i několik milionů korun, což v reálu znamená zadlužení se na několik desetiletí. Naštěstí není situace tak zlá. Standardní bydlení si sice za rozumné peníze asi nekoupíte, nebo jen ve vyloučených lokalitách, ale vaše úspory by na alternativu v podobě mobilního domu možná stačit i mohly.
zničený mobilní dům


Není potřeba se nad skutečností, že byste museli nakonec bydlet v mobilním domě pohoršovat. Takovýmto způsobem bydlí hodně lidí, a nejen v naší zemi, ale i v jiných státech, a to i na západ od nás. V případě, že se koupíte moderní typ mobilního domu, možná nezískáte obydlí, po kterém jste vždy toužili, ale pořád to bude domov, který vám poskytne jak dostatečné množství komfortu, tak i bezpečnost. A to jsou dvě hlavní charakteristiky, kvůli kterým je dobré o bydlení na kolečkách alespoň začít přemýšlet.
bílý přívěs


Samé výhody

Ani mobilní domy nové generace nemusí vypadat příliš k světu, to však neznamená, že nejsou pohodlné a nebydlí se v nich dobře. Některé typy jsou dokonce větší než standardní panelákové byty o třech pokojích. Nejedná se tedy o žádné jednorázové bydlení. Výhodné navíc je, že jsou všechny domky dokonale vybaveny vším potřebným. Nábytek, sociální zařízení nebo třeba kompletní vybavení moderní kuchyně 21.století nikdy nechybí. Běžné obydlí si musíte nejprve vybavit. Zde se prostě nastěhujete do plně zařízeného domova. Navíc v případě, že se budete chtít přestěhovat, necháte prostě domek zapřáhnout za auto. Jakmile dojedete, své mobilní bydlení dostatečně ukotvíte a máte odstěhováno. Majitele a nájemníci běžných obydlí vám toto budou moci jen a pouze závidět.