Jak se nenudit na dovolené?

Každý z nás jsme se určitě už někdy setkali se situací, že jsme sice zrovna trávili čas na naší vysněné dovolené, ale už nás nebavilo dennodenně jen ležet u moře, sem tam do něj skočit a jinak se opalovat. Nebo když jsme třeba byli na horách a po tom, co přestaly jet lanovky a začalo se stmívat, jsme už neměli jak zahnat nudu?
pobřeží atlantiku
Dovolená u moře
Zde se určitě všechno nebude hodit pro každého, jelikož jsme každý jiní a každého baví něco jiného. Každopádně se třeba v něčem najdete a příště už budete vědět, co s volným časem.
·         čtení– co je pro čtenáře lepšího než ležet u rozpáleného modrého moře a u toho si ve stínu číst svou oblíbenou knížku?
·         tenis/stolní tenis– rozhodně i ve vaší destinaci mají něco takového, tak proč se alespoň na jeden den neodreagovat něčím takovým?
·         jóga– já třeba nechodím nikam, kde by někdo “předcvičoval”, stačí si najít nějaké video na internetu a cvičit podle něj. Je to nejlepší lék na ranní pocit nevyspání.
·         meditace– je to hodně podobná věc jako jóga, ovšem meditovat můžete úplně kdekoliv, buď na hotelu a nebo i na pláži. Nasaďte si sluchátka, pusťte si nějakou klidnou muziku a nechejte se unášet chvílí klidu.
Dovolená na horách
Na horách jsou podstatně jiné podmínky než u moře, ale večerní nudu můžete zahnat jakkoliv.
·         masáž– ano, čtete správně, rozhodně je to něco nenahraditelného po dni plném lyžování. Na nějakou si můžete zajít a nebo jen poprosit někoho z rodiny.
·         karty/poker– to rozhodně není úplně pro každého, ale třeba já a moje rodina hrajeme poker a karty na horách vždy, už mi to k tomu tak patří.
tannheimer hory
·         uvařit něco dobrého– co třeba teplá polévka? Třeba takový vývar je něco, co nás zahřeje a dodá sílu na další den
·         zajít si na večeři– to je spíš pro někoho, komu se zrovna nechce vařit a chce zahnat nudu jiným způsobem. Nějaké dobře jídlo je podle mě skvělou volbou na večerní program.
·         někam večer vyrazit– stačí si skočit na jeden drink a hned máte program na večer jistý.