Jak ochránit zboží při přepravě

Co se odesílání věcí týče, je balení neskutečně důležité. Při přepravě se může jakékoliv zboží snadno poškodit, protože jak všichni víme, přepravci nebývají k zásilkám vždy naprosto citliví, a tak s nimi často hází, zásilky padají na špinavá místa, při přepravě do sebe naráží. Když se však vámi zaslané zboží poškodí, často jste právě vy těmi, kdo na tom utrpí. Reklamace na přepravní službu jsou velmi složité, zvlášť když se na poškození zboží přijde pozdě, a vám se tak dostává negativní recenze, což žádný obchodník nepotřebuje. Navíc však sami jistě nechcete, aby se vámi zasílané zboží poškodilo, tudíž to nejlepší, co můžete udělat, je jej perfektně zabalit.

tři balíčky

Měkké a textilní zboží

Na měkké a textilní zboží jsou nejlepší volbou plastové obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky. Oblečení, povlečení, či jiné textilie se nárazy tak snadno nepoškodí, co jim však může vadit, je vlhkost, která snadno pronikne kartonovou krabicí, či papírovou obálkou. Plastové obálky vaše zboží bezpečně ochrání, navíc vypadají skvěle. Můžete si vybírat ze spousty barevných provedení, nebo si je dokonce nechat potisknout svým logem, což bude působit mnohem profesionálněji.

krabice s klíčem

Křehké zboží

U křehkého zboží se zase raději vyhněte obálkám, a tentokrát jděte do krabic. Nezapomeňte však každý kousek pořádně zabalit do ochranné bublinkové fólie, vybavit krabici pytlíky se vzduchem, a ujistit se, že o sebe jednotlivé kousky nebudou při přepravě bouchat, čímž by rovněž došlo k poškození. Balíček pak samozřejmě odesílejte jako křehký, aby i přepravci věděli, že s touto zásilkou musejí nakládat mnohem opatrněji.

Co se balícího materiálu týče, objednávejte jej jen u osvědčených prodejců. Ti nejlepší dokonce nabízejí doplňkové služby, jako je potisk obalů, nebo lepících pásek vaším logem, což vypadá skvěle, a profesionálně. Například firma 2pack nabízí velký výběr obalového sortimentu, skvělé služby a dostupné ceny.