Husté a přirozené obočí? Žádný problém! Naučte se o něj správně pečovat!

Chcete mít výrazné a husté obočí podle aktuálních trendů? Možná se to vaše obočí ideálu nepodobá a nechce vám narůst. Jak můžete růst obočí podpořit?

Husté a přirozené obočí? Žádný problém! Naučte se o něj správně pečovat!

Zejména ženy si na svém obočí dávají záležet, snaží se ho mít upravené a výrazné, což je podle aktuálních trendů velmi žádoucí. Jenže mnoho ženám obočí neroste tak, jak by si představovaly. Nezoufejte a nespoléhejte se jen na kosmetické vychytávky. Krásné, husté a přirozené obočí můžete mít, jen to chce začít co nejdříve se správnou péčí. Jak můžete podpořit růst obočí co nejrychleji a přirozeným způsobem?

upravené obočí

Co obočí potřebuje

Zaměřte se v první řadě na to, co obočí potřebuje. To je samozřejmě kvalitní a pravidelná péče. Nespoléhejte se pouze na kosmetiku, nevhodná a nekvalitní kosmetika navíc může růst obočí ještě zpomalit, obočí může vypadávat a být velmi řídké, což jistě nechcete. Kouzlo se skrývá v kvalitních olejích, ale i některých doplňcích stravy a ve správných produktech. Ptáte se tedy, jak podpořit růst obočí? Krásu obočí mohou vrátit speciální séra, která se podílejí na tom, aby bylo obočí vyživované a začalo růst i na místech, kde dříve nerostlo, což bývá velký problém. Pokud už léta obočí vytrháváte a líčíte, je možné že vám na některých místech už nové ani nechce růst.

trhání obočí

Kromě toho můžete zkusit i jiné tipy, je dobré mazat si oční okolí a obočí pravidelně vazelínou a využít můžete i ricinový olej, který má zpevňovací, regenerační a posilující účinky. Zaměřte se ale i na to, co jíte. Změnou jídelníčku si můžete totiž hodně pomoci.

Tyhle potraviny přidejte na jídelníček pravidelně

Obočí vám neroste možná i z toho důvodu, že nejíte ty správné potraviny. Výživu je totiž potřeba dodat zevnitř i zvenčí. Takže se snažte jíst pravidelně ořechy, semena, luštěniny a celozrnné výrobky. Vhodné je také avokádo nebo veškerá listová zelenina.

Hlavní je samozřejmě i pravidelnost, čím více budete o své obočí dbát, tím rychleji se obnoví jeho růst a vy se budete moci pyšnit krásným a skvěle vypadajícím obočím, které vám bude každá žena v okolí závidět.