Aplikace pro perfektní Instagram feed

Instagram je sociální síť, kde můžete sdílet fotografie. Pro tuto činnost je primárně určená. Avšak můžete si zde i psát s přáteli, nebo je poznat. S postupným vývojem přišla i možnost posílání fotografií, které se poté navždy odstraní, nebo takzvaná IGTV, která umožňuje nahrávat delší videa. Pro někoho je Instagram práce, pro jiné čistě zábava. To však neznamená, že i ti, kteří mají například jen 20 followerů, nemohou ladit svůj feed, neboli profil uživatele. Každý má tuto možnost a pokud vás baví fotografova, můžete si z profilu vytvořit portfólio. Jaké aplikace vám pomohou dosáhnout takového feedu, po kterém toužíte?

 přihlášení do instagramu

Pinterest

Samozřejmě by to jen tak někoho nenapadlo. Přitom tato knihovna různých fotografií a obrázků pro vás může fungovat jako inspirace. Stačí půl hodina, ovšem můžete zde nechtěně strávit i mnohem více, abyste získali dalších 10 nápadů. Navíc sem uživatelé přidávají své sladěné profily a k tomu dopisují program, který využívají a přesné úpravy, které s fotografií provádějí.

 

VSCO

Jedna z nejznámějších editorů fotografií. Ovšem velmi oblíbené je například i Lightroom nebo Snapseed. Nabízí mnoho efektů zadarmo, ale i placené. Další funkce jsou zde na důkladnější edit, například jas, kontrast, ořez, teplota barev, barevnost a další.

 

UNUM

Jedna z mnoha aplikací, ve kterých se registrujete a můžete zde zkoušet, jestli se vaše výsledná úprava hodí k ostatním fotografiím. Aplikace nabízí funkci upozornění pro přidání nového obrázku, případně další úpravy. Můžete si také naplánovat více obrázků, které poté postupně budete přidávat. Hodí se před pevným přidáním na Instagram, jelikož vše můžete různě prohazovat, zkoušet mizet již stávající příspěvky a podobně.

 snapchat s upozorněním

Ale i přímo na sociální sítí máte možnost upravovat příspěvky, přidávat efekty a měnit barvu, jas a kontrast. Po přidání se dají archivovat, a poté případně vrátit zpět. Vyladěný profil ocení jistě mnoho návštěvníků.