Výrazný interiérový prvek


Vyrobit schody není jednoduché
I když se to nezdá, výroba schodiště není jednoduchá. Je potřeba pečlivě propočítat sklon, výšku schodu a hlavně dobře promyslet jeho umístění. Schody jsou pro někoho vítaným designovým prvkem celého interiéru, ale jsou také lidé, kteří jsou raději, když jsou schody nenápadné. Schody nejsou jen spojovacím místem přízemí a nadzemního podlaží, ale mohou vypadat krásně a celému prostoru dodat moderní vzhled, na který budete patřičně pyšní. Jedním z takových schodiště je samonosné schodiště, které se dělá tak, že se do nosné zdi umístí všechny schodnice. Schody tedy nemají klasickou středovou konstrukci. Co se týče zábradlí, je možné udělat moderní verzi například z kovu nebo dřeva po celé délce od stropu až po nášlapy, protože tak schody vypadají že levitují.

staré schody

Jestli zrovna stavíte dům a jste ve fázi výběru schodů, u nás můžete najít to co hledáte. Vyrábíme schody z kovu, ze dřeva a z kombinace obojího. Naše schody zdobí nejeden dům nebo třeba kanceláře. Schodům rozumíme a dokážeme vymyslet rozumné řešení i pro vás. Naše schody mohou být klasické ? i moderní. Prohlédněte si naše realizace a třeba mezi nic najdete něco co se vám bude líbit.

moderní schody

Vzhled schodů vždycky závisí na tom jak vypadá prostor kde mají být umístěny. Vždycky budou vypadat lépe schody, na které mají majitelé dostatek místa. Vzdušné schodiště je hezké, snadno se udržuje a všechny vaše návštěvy vám ho zcela jistě pochválí. Jestli si dům stavíte svépomocí, možná budou schody to místo, které sami nezvládnete. Obraťte se na nás, my vám navineme schody které budou bezpečné a které budou vypadat skvěle – zvládneme je udělat nenápadné i výrazné. Kromě schodů vám samozřejmě dodáme i zábradlí. Zde máte na výběr kov, dřevo i sklo. Velice dobře vypadají i kombinace skla s kovem nebo se dřevem. Schody od nás jsou sázkou na jistotu.