Sledovací systém


Náš RMC systém je opravdu výhodný a bude se vám hodit na sledování osobních vozidel, zemědělských strojů, komunální techniky, lokomotiv, nejrůznější aplikace pro řidiče, stavební stroje a jízdní styl. Tohle vám pomůže opravdu zvýšit celkovou efektivitu strojů a tím pádem budete i více vydělávat peněz, budete vědět, co máte zlepšit, co máte kde vymyslet, aby to pro vás bylo výhodné a hlavně efektivní z hlediska práce.

satelit

Všechno budete řídit z dálky pomocí dispečinku, takže nemusíte ani být na konkrétním pracovišti, prostě sedíte v kanceláři a z povzdálí sledujete všechno, jak funguje. Je to jedinečné řešení, díky kterému dosáhnete optimalizaci výkonu, a všechno bude tak nějak lepší. Nabízíme vám sledování vozidla, které se vám bude hodit, zejména když máte firemní auta, a to auto má na starosti váš zaměstnanec. Díky knize jízd a satelitnímu sledování vy budete vědět, kde se vůz nachází, kde byl a kolik benzínu se projelo, jestli se jelo úsporně nebo ne a tak dále, takže tohle vám výrazně může pomoci.

Využití

Využití tohoto systému je pravdu rozmanité, takže v tomhle ohledu to bude opravdu jednoduché. Jen si to sami můžete představit, protože tohle bude geniální volba, jelikož budete o všem vědět, nic vám neunikne a všechno bude pro vás jednoduché. Navíc tento program je tak chytrý, že dělá i analýzy, zpětné vyhodnocení za týden, měsíc, všechno vám stručně a jasně shrne do přehledného dokumentu, takže vy sami budete vidět, jak jste se zlepšili a jak tohle všechno funguje a můžete reagovat na některé změny, můžete vyměnit spoustu věcí a podobně.

sledování

Proč právě náš program?

  • Je to jednoduché, přehledné, chytré
  • Přijatelná cena
  • Vysoká návratnost
  • Chytré řešení

Tohle je nejlepší, a jakmile to budete mít zavedeno ve své firmě, tak pak teprve oceníte jeho chytrost a to, jak je užitečný. Určitě to zkuste. Uvidíte. Nebudete to nikdy v životě vědět, dokud to opravdu sami nevyzkoušíte.