Sklad a mezisklad


Zůstaneme třeba u té zeleniny a přidáme ovoce. To nejvíce cestuje z kontinentu na jiný kontinent. A přitom je třeba je někde skladovat. I na lodi, a pak při vykládce a překládce. Teprve pak zboží směřuje cílovému zákazníkovi a ten jej nabízí k prodeji. Nyní si představte, že se zboží neustále přesypává. Ale nemusí se. A nemělo by se. Proto se dříve různě hospodařilo se všelijakými bedničkami, různých tvarů a nosnosti a byl v tom zmatek. Přeprava se zdržovala a zboží tím trpělo. Nyní však přichází firma, která vyřešila jak logistiku, tak i uchovává zboží jako takového.

velké skladiště

Co si myslíte vy? Koupíte zboží u prodejce, který jej má vystavené v hezkých a vzdušných bedničkách, nebo od někoho kdo je má v papírových, tedy lepenkových krabicích, špinavých a nevzhledných? Určitě bude vaše volba nákup u prvního prodejce. Což je snadno pochopitelné. I obal má svůj vliv na prodejnost jakéhokoli zboží, a nejen ovoce a zeleniny. To byl jeden z důvodů, proč přišla ona firma s inovativními návrhy, se kterými se nyní může seznámit každý člověk. Tedy pěstitel, dopravce i prodejce. Miniload systém Schoellerallibert je to, co nyní hýbe světem skladů, prodejců a další zainteresovaných.

velké skladiště

Hlavně pro lehkost materiálu, který je v systému použit a jeho vzdušnosti. Mluvíme o bedničkách, ale správněji řečeno přepravkách, a to přepravkách stohovatelných. Mají takové rozměry, že se dají krásně stohovat, a tudíž lze ušetřit spoustu místa. To, že mají mezinárodní certifikát na přepravu potravin je naprostou samozřejmostí. Tento nápad s miniload systémem zaujal spoustu firem a pokud i vy máte zájem, vězte, že nejde jen o přepravky, ale systém jako takový, který je digitalizovaný a automatizovaný. Ostatně se můžete přesvědčit sami a to tak, že kliknete na odkaz, který je uveden výše v článku. Tam si můžete objednat to, co potřebujete.