Někdy je třeba pořádně „zregenerovat“

Často si pod pojmem regenerace představíme nejrůznější metody, jak se rychle uzdravit. Hráči počítačových her jistě znají regeneraci jako své boty. Ovšem můžeme znát pojem, nemusíme však znát skutečnou regeneraci. Často se pod tímto pojmem skryje jednoduché pozastavení se v parku a poslouchání větru a zpěv ptactva – to je takzvaná psychologická nebo mentální regenerace. Kdy se snažíme zastavit všechny naše myšlenkové procesy, které jsou rozházené po všech koutech naší mysli, a snažíme se uklidnit. Často můžete najít byznysmeny nebo advokáty, jak se jen tak potulují po parku a dávají si v klidu oběd. Občas je třeba utéci ode všech a od všeho.
odpočinek v listí


Existují i jiné druhy


Může to být například regenerace svalů po těžkém posilovacím tréninku v posilovně. Spousta vrcholových atletů, zdvihačů a všemožných jiných svalovců soustředí veškeré své finance na to, aby prostředky a doplňky stravy, které si kupují, skutečně dobře zregenerovaly veškeré svalstvo. Je nutné svaly neustále napínat a protahovat, aby se procvičily. Ovšem pokud se tak děje často a moc, je nutné dopomoci si k úspěšné a úplné regeneraci nějakým tím přípravkem.
levandulové produkty


Kůže a vnější části


Tady je regenerace moc důležitá, protože to na „první“ pohled ovlivňuje náš celkový vzhled. Hned poznáme, jak je kdo zjizvený, když o svou pokožku nepečuje tak, jak by měl. Ostatně můžete i poznat, jaké přípravky daný člověk používá. Například regenerační soli do koupele jsou naprosto úžasným vynálezem, který by se měl praktikovat mnohem častěji. Samozřejmě je poté nutné poněkud opatrně zacházet s obsahem, kde je tableta rozpuštěna. Nikdy byste nic takového neměli vylévat jen tak na záhony, to by vám poté velmi rychle všechny odešly.

 

Experimentům a fantazii se meze nekladou. Zkuste si najít a vyhledat některé produkty, které by vám takto mohly pomoci a klidně si vytvořte takové vaše soukromé lázně u vás doma. Ani nebudete věřit, jak moc vám něco takového pomůže.