Dřevěné kostky potěší i budoucí generaci

Nelze přehlédnout fakt, že se v posledních letech opět dostaly do podvědomí lidí takzvané retro hračky, které už současná generace mladých lidí příliš nezná. Nalezete mezi nimi mnoho skvostů, kvalitních, zajímavých a naučných her, které dělaly radost vašim rodičům, babičkám a aktuálně – těší malé děti i v dnešní době. Co je ale dobré zmínit, že mezi nimi nalezete i mnoho stavebnic, které snad nikdy „z módy“ nevyjdou a děti už několik dlouhých let jednoduše baví.

Třeba jako dětské dřevěné kostky https://www.chytraliska.cz/kategorie/drevene-kostky-pro-deti/, kterých není snad nikdy dostatek.

Ideální do dětských ručiček

Malé děti milují hračky, které jim při hře pasují přesně do ruky. Kostky ze dřeva jsou hracím prvkem, který je toho důkazem. Zapomeňte tedy pouze na nejnovější modely her a myslete i na klasiku, která si u vás doma získá srdce vašich ratolestí na několik let. Pokud vlastníte pouze několik z nich, rozšiřte vaši sbírku o ty, které jsou v naší nabídce.

dřevěné kostky

V našem obchodě nalezete několik typů, různé sady, ale i starou dobrou klasiku, jakou je kubus z kostek.

Hra, která baví i rodiče

U nových typů hraček mnohdy ani rodiče netuší, jak si s nimi hrát nebo odkud se vlastně vzaly. Dřevěné kostky jsou ovšem natolik známé a připomínají i dospělým to, jak báječné bylo jejich dětství. Pokud si zakoupíte samostatnou sadu kostek, můžete s vaším dítětem stavět několik hodin různé hrady a jiné stavby, které vás napadnou.

Pro posílení paměti je naopak ideální kubus s obrázky. Nejmenší děti naopak mohou stavět věže, bořit je a postupně se seznamovat s jemnou motorikou, kterou budou posilovat poznáváním nových a naučných her.

dětské kostky

Zasvěťte vaše děti do toho, jaké bylo vaše mládí a pořiďte jim hry, jakými jsou kostky, které jim vyplní volné chvíle na celý den. A nezapomeňte se s nimi do hry zapojit a užít si to společně s nimi. Náš sortiment kostek vám pomůže vybrat ty nejlepší, které jsou na trhu.