Americká nebankovní hypotéka – peníze na všechno

Přemýšlíte o vhodném úvěru, který by vyřešil všechny potřeby a problémy? Nestačí vám nízká částka, ale vyšší obnos s rozložením splátek na více let?
Mohlo by se zdát, že v tomto případě je řešením spotřebitelský úvěr či několik spotřebitelských úvěrů. Avšak takové řešení by se vám mohlo prodražit, měsíční splátky zbytečně navýšit a ještě by to nevyřešilo všechno, co potřebujete, protože byste získali jen několik desítek tisíc.

úspory

Pokud potřebujete peníze na cokoliv a bez doložení účelu využití, tak takové možnosti poskytuje americká nebankovní hypotéka.
Stejný produkt získáte i v bance, akorát za přísnějších podmínek, kterými nemusí projít všichni klienti. Banky požadují čisté registry dlužníků, dostatečné příjmy, vysokou bonitu, nemusíte mít žádné exekuce a podobně. Vyřízení je celkově zdlouhavé a náročné.

Nebankovky vycházejí vstříc všem klientům a snaží se vyhovět i klientům, kteří mají nějaké resty. Takže jsou shovívaví k záznamům v registrech dlužníků, často nejsou požadované ani potvrzení o příjmech, peníze je možné využít i na exekuce atd.
Podmínkou je v každém případě zástava nemovitosti ve prospěch dané společnosti.

Splátky je i v tomto případě možné rozložit až na 30 let s možností předčasného splacení. A to dokonce bez sankcí.
Veškeré podmínky je potřebné si prostudovat dřív, než něco podepíšete, protože každá společnost má podmínky jiné.

banka

Z těchto peněz si můžete pořídit opravdu, co jen budete chtít a často vyřešit více věcí najednou za jedinou měsíční splátku. Kromě bydlení si můžete pořídit nábytek, auto, elektroniku, jít na dovolenou, začít podnikat, zaplatit dětem studia a cokoliv dalšího co vás napadne. A bez pochyb lze tímto způsobem řešit i svoje dluhy či nevýhodné půjčky.
Většina společností umožňuje podání žádosti online a tím zachování soukromí a diskrétnost.